Login

KCZB kantoor

Koningin Wilhelminalaan 2
2252 GN Voorschoten

KvK         40407024
IBAN       NL48RABO0365963895


Openingstijden kantoor KCZB

Maandag-donderdag: 8.30-16.30 uur
Vrijdag Gesloten

 

Telefonische bereikbaarheid
De medewerkers zijn telefonisch bereikbaar tussen  8.30-12.30 uur 

In verband met de feestdagen is ons KCZB kantoor gesloten vanaf donderdag 20 december 2018 tot en met vrijdag 4 januari 2019.
Maandag 7 januari 2019 is ons kantoor wel geopend, maar zijn wij telefonisch niet bereikbaar.


E-mail / Telefoon

       
Algemeen   info@kczb.nl 071-5605555
Bestuurssecretariaat Adri Zandbergen bestuur@kczb.nl 071-5605553
Boekhouding Annika Verhulst boekhouding@kczb.nl 071-5605554
Ledenadministratie
 
Adri Zandbergen
Jeroen de Ridder
ledenadministratie@kczb.nl
 
071-5605552
 
Bibliotheek Jeroen de Ridder bibliotheek@kczb.nl 071-5605551
Muziekhandel Jeroen de Ridder
Jan Pieter van Coolwijk
musicshop@kczb.nl
muziekhandel@kczb.nl
uitgeverij@kczb.nl
071-5605551 (Buitenland)
071-5605552 (Nederland)
071-5605552 
Jubileumattenties Adri Zandbergen info@kczb.nl 071-5605553
Vocaal Adri Zandbergen vocaal@kczb.nl 071-5605553
KCB
 
Barbara Smeets
Caroline van Leeuwen
contractbureau@kczb.nl
 
071-5605559
 
Zangersbank
 
Annika Verhulst
Barbara Smeets
zangersbank@kczb.nl
 
071-5605554
 

 

Contactgegevens secretariaten KCZB regio's (klik hier)