KCZB - DE GROOTSTE KORENBOND VAN NEDERLAND

KCZB kantoor

 

    

 

 

 

 

Adresgegevens > Download hier de route naar ons kantoor
KCZB  
Koningin Wilhelminalaan 2  
2252 GN Voorschoten  
   
KvK 40407024
IBAN NL 48 RABO 0365 963 895
   
Website www.kczb.nl
Facebook www.facebook.com/www.kczbkorenorganisatie
   
Openingstijden kantoor  
Maandag t/m donderdag 08.30 - 16.30 uur
Vrijdag Gesloten
   
Telefonisch bereikbaar  
Maandag tot en met donderdag: uitsluitend tussen 08.30 – 12.30 uur.

 

Annika Verhulst ma / di / wo / do   071-5605554
Kantoormanager info@kczb.nl
Financiële administratie boekhouding@kczb.nl
Statuten  
Verzekeringen  
     
Elizee Kramers ma / di / -- / do   071-5605553
Ledenadministratie ledenadministratie@kczb.nl
Zangersbank zangersbank@kczb.nl
   
   
     
Jeroen de Ridder ma / di / wo / do   071-5605551
Bibliotheek bibliotheek@kczb.nl
Uitgeverij uitgeverij@kczb.nl
Muziekhandel muziekhandel@kczb.nl
   
     
Elly van Winden ma / di / wo / do   071-5605559
Kunstenaars Contract Bureau contractbureau@kczb.nl
Vocaal vocaal@kczb.nl
KCZB-bestuursondersteuning bestuur@kczb.nl
   
     
  Algemeen telefoonnummer 071-5605555
  Algemeen e-mailadres info@kczb.nl