Login

KCZB kantoor

Koningin Wilhelminalaan 2
2252 GN Voorschoten

KvK         40407024
IBAN       NL48RABO0365963895


Openingstijden kantoor KCZB

Maandag-donderdag: 8.30-16.30 uur
Vrijdag Gesloten

 

Telefonische bereikbaarheid
De medewerkers zijn telefonisch bereikbaar tussen  8.30-12.30 uur 

 

E-mail / Telefoon

 

Algemeen
 

 
info@kczb.nl
 
071-5605555
 
Bestuurssecretariaat
 
Elly van Winden
 
bestuur@kczb.nl
 
071-5605559
 
Bibliotheek
 
Jeroen de Ridder
 
bibliotheek@kczb.nl
 
071-5605551
 
Boekhouding
 
Annika Verhulst
 
boekhouding@kczb.nl
 
071-5605554
 
Jubileumattenties
 
Elizee Kramers
 
ledenadministratie@kczb.nl
 
071-5605553
 
KCB
 
Ellyvan Winden
 
contractbureau@kczb.nl
 
071-5605559
 
Ledenadministratie
 
Elizee Kramers
 
ledenadministratie@kczb.nl
 
071-5605553
 
Muziekhandel


 
Jeroen de Ridder
Jan Pieter van Coolwijk

 
musicshop@kczb.nl
muziekhandel@kczb.nl
uitgeverij@kczb.nl
 
071-5605551 (Buitenland)
071-5605552 (Nederland)

 
Vocaal
 
Elly van Winden
 
vocaal@kczb.nl
 
071-5605559
 
Zangersbank
 
Elizee Kramers
 
zangersbank@kczb.nl
 
071-5605553
 
       

 


Contactgegevens secretariaten KCZB regio's